Przejdź do treści

BLOKI KALENDARZY KSIĄŻKOWYCH

Bloki kalendarzy książkowych 2025 w atrakcyjnych cenach?

Znajdziesz poniżej. Dostępność, kalkulacje oraz wyceny – prosimy o telefon: 606 694 606 lub email: kalendarze@kalendarzeksiazkowe.info

Sprawdź ile zaoszczędzisz, kupując u nas gotowe kalendarze: oferta bez ukrytych kosztów matryca, wytłoczenie logo na okładce i dostawa w cenie kalendarza.

BLOKI KALENDARZY KSIĄŻKOWYCH

Mamy dla każdego, to co jest mu potrzebne i to co lubi.

Wszystkie bloki kalendarzy książkowych z  naszej oferty zawierają: 5 języczne kalendarium (PL, EN, DE, RUS, FR), oczywiście imieniny i święta oraz dodatkowo aktualny znak zodiaku, fazy księżyca, wschody i zachody słońca. Dodatkowo w nagłówku jest informacja ile dni od początku roku minęło i ile zostało do końca. Każdy dzień podzielony jest na wpisy od godziny 7 do 21 (dwa wpisy na godzinę).

Bloki kalendarzy książkowych w stopce strony mają zawsze plan miesięczny całego roku. Zawsze na wyklejce z przodu znajduje się mapa Europy, a na wyklejce z tyłu mapa Polski. W zależności od modelu kalendarze zawierają dodatkowe mapki.

Dla kogo największy kalendarz książkowy A4?

Jeżeli pracujesz stacjonarnie i naprawdę dużo notujesz, planując każdy kolejny dzień, godzina po godzinie, to zdecydowanie przyda Ci się kalendarz dzienny A4. Dużo miejsca na wpisy daje szansę prowadzenia systematycznych zapisków i notatek.

Dla kogo kalendarz książkowy B5?

Sprawdzone narzędzie dla każdego doświadczonego handlowca. Wygodniejszy od większego A4, daje nadal do dyspozycji sporo miejsca na wpisy z podziałem godzin od 7 do 21.

Dla kogo kalendarz książkowy A5?

Kalendarze dzienne 416 stron z osobnymi stronami dla sobót i niedziel pozwalają na planowanie również w weekendy. Jeśli masz wolne weekendy, wybierz model mający 360 stron. Kalendarz książkowy A5 dzienny to klasyka klasyki. Dla osób, które przeferują bardziej skrótowe, hasłowe notatki polecamy kalendarz tygodniowy.

Dla kogo najmniejszy kalendarz książkowy B6?

Jeżeli chcesz mieć kalendarz zawsze pod ręką, prowadzisz rozplanowane życie i dodajesz dużo notek do każdego dnia, to Twoim nieoceniony narzędziem bedzię dzienny, kompaktowy, niewielkich rozmiarów i niedużej wagi kalendarz B6. Jest wystarczający, żeby w nim obszernie notować a przy tym bez problemu mieścić się w każdym plecaku, aktówce czy nawet niedużej torbie.

Bloki kalendarzy książkowych z notesem

Jeżeli twój styl pracy to mniej słów a liczne rysunki i adnotacje czy obszerne komentarze, to zalecamy bez wątpienia modele posiadające dodatkowo strony notatnika dla każdego tygodnia – kalendarze 144 strony z notesem.

BLOKI KALENDARZY KSIĄŻKOWYCH A4

Papier:

chamois gramatura: 70g/m2 , wyklejki papier  140g/m2

Inne nazwy handlowe: ecru, kremowy, jasnożółty

Druk:

Szaro-bordowy

Perforacja narożników:

Tak

Registry:

Registry nadrukowane

Kalendarium:

5 języczne (PL, EN, DE, RUS, FR), imieniny i święta, fazy księżyca, wschody i zachody słońca, na dole kalendarium plan całego roku

Mapy:

Na wyklejce z przodu mapa Europy, na wyklejce z tyłu mapa Polski

Część informacyjna:

 • Skrócony kalendarz roczny: poprzedni, bieżący oraz przyszły rok
 • Plan urlopowy
 • Skorowidz od A do Z

Wykończenie:

Bloki kalendarzy książkowych są szyte oraz dodatkowo klejone i wzmocnione krepą. Tasiemka oraz kapitałka w kolorze kremowym.
bloki kalendarzy książkowych 2025123

Okładki z ekoskóry

Ekoskóra Nebraska to okleina z efektownym satynowym połyskiem i unikalną fakturą wypolerowanej skóry. Okładka ma zaokrąglone rogi i jest przeszyta nićmi (to nie jest tania imitacja przeszycia jak w większości budżetowych kalendarzy).

Okładki drukowane

Drukowana okładka indywidualna czyli Prismalux to oprawa, która nadaje kalendarzowi książkowemu cech firmowych. Projekt okładki firmowej drukujemy, potem okładki zostają  zabezpieczone folią: matową, z połyskiem lub soft touch. Okładka może zawierać elementy lakierowane (wybiórczo). Kalendarze oprawiamy w sztywnej oprawie jak książki lub z gąbką pod wydrukiem.

BLOKI KALENDARZY KSIĄŻKOWYCH - Blok kalendarza dzienny

BLOKI KALENDARZY KSIĄŻKOWYCH - Blok kalendarza A5 dzienny 416 stron

BLOKI KALENDARZY KSIĄŻKOWYCH Blok kalendarza tygodniowy

BLOKI KALENDARZY KSIĄŻKOWYCH Blok kalendarza tygodniowy A5

BLOKI KALENDARZY KSIĄŻKOWYCH Blok kalendarza tygodniowy z notesem

BLOKI KALENDARZY KSIĄŻKOWYCH Blok kalendarza dzienny B6

Indywidualizacja

Kalendarze firmowe z logo i elementami reklamowymi

DODATKOWE ELEMENTY REKLAMOWE KALENDARZY

 • tłoczone logo
 • nadruki na okładce
 • personalizacja (grawerowane laserowo imię i nazwisko właściciela)
 • naklejki metalizowane znakowane laserowo
 • wyklejki reklamowe
 • wklejki reklamowe
 • kieszonka na wizytówki
 • tekturowe pudełko na kalendarz
bloki kalendarzy książkowych
bloki kalendarzy książkowych

Porozmawiajmy i ustalmy co jest optymalne dla Twojej firmy

W zasadzie każda forma reklamy z czasem wydaje się być opatrzona i coraz mniej indywidualna. Kalendarze książkowe to forma reklamy, która ma wpływ na utrwalenie marki oraz na budowanie więzi pracownika z firmą.  Pokazujemy, że można to zrobić lepiej i stawiamy na zwiększenie funkcjonalności pracy z kalendarzem.

Kalendarze książkowe 2025 - dostępne od ręki

Kalendarze książkowe 2025 w atrakcyjnych cenach? Znajdziesz poniżej. Dostępność, kalkulacje oraz wyceny – prosimy o telefon: 606 694 606 lub email: kalendarze@kalendarzeksiazkowe.info

Sprawdź ile zaoszczędzisz – oferta bez ukrytych kosztów: matryca, wytłoczenie logo na okładce i dostawa w cenie kalendarza.