Kalendarze formaty

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kalendarzy książkowych na rok 2014.

Ideałem jest kalendarz który łączy w sobie funkcjonalność, potwierdza jak najlepszy wizerunek firmy i świadczy o prestiżu swojego właściciela.

Oferujemy kalendarze książkowe w formacie A5, A4, B5 oraz kieszonkowe B6 i A6. W układzie dziennym i tygodniowym.

Koszt przygotowania matrycy do tłoczenia logotypu, koszty tłoczenia oraz dostawa kurierem do Państwa firmy są zawarte w cenie kalendarza. Nie czekają tu żadne niespodzianki.

Nasza oferta jest prosta i przejrzysta i co najważniejsze nie zawiera żadnych dodatkowych kosztów.

Matryce do tłoczenia, które przygotowujemy są najwyższej możliwej jakość – są grawerowane cyfrowo w mosiądzu. Takie matryce gwarantują najlepsze odwzorowanie logotypu. Do tłoczenia oraz do innych technik znakowania kalendarzy używamy nowoczesnych urządzeń.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w sprzedaży kalendarzy zwłaszcza kalendarzy książkowych. Nasza oferta skierowana jest zarówno do firm, instytucji jak i agencji reklamowych. Oferujemy towar najwyższej jakości w różnych przedziałach cenowych – zawsze w bardzo atrakcyjnych i konkurencyjnych cenach.

Sprzedajemy zawsze kompletny produkt reklamowy.

Dostarczamy klientowi kalendarze z tłoczeniami lub nadrukami. Kalendarze mogą posiadać wklejkę reklamową oraz firmową tasiemkę z logo i np. adresem www firmy. Kalendarze są produkowane z możliwością znakowania na każdym etapie produkcji.